Urząd Miejski w Barwicach

Wersja kontrastowa/domyślna

Wersja tekstowa

Menu w nagłówku

Logo

725 lat Barwic

Menu główne

Obraz: 1 Obraz: 2

Menu główne

  • Miasto i Urząd Miasto i Urząd Miasto i Urząd
  • Kultura, Sport i Turystyka Kultura, Sport i Turystyka Kultura, Sport i Turystyka
  • Gospodarka i Inwestycje Gospodarka i Inwestycje Gospodarka i Inwestycje

Otwarcie Placu Wolności

04-04-2014

12 kwietnia już o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na uroczyste otwarcie Placu Wolności po rewitalizacji. W trakcie części oficjalnej nastąpi m.in. uruchomienie fontanny i hejnału na wieży kościelnej. Uroczystość uświetni występ orkiestry dętej i lokalnych grup wokalnych. Natomiast chwilę po zachodzie słońca o godz. 20.00 centrum naszego miasta przemieni się w uliczny teatr ognia w wykonaniu Grupy Lascar ze Szczecina. W trakcie pokazu dla mieszkańców i gości przewidujemy słodkie niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy

Otwórz blok Facebooka przy focusie linka