Urząd Miejski w Barwicach

Wersja kontrastowa/domyślna

Wersja tekstowa

A- A+

Menu w nagłówku

Logo

725 lat Barwic

Menu główne

Menu główne

  • Miasto i Urząd
  • Kultura, Sport i Turystyka
  • Gospodarka i Inwestycje

Uroczyste wręczenie odznaczeń dla Państwa Wandy i Władysława Dobrowolskich

11-02-2020

7 lutego 2020 w barwickim ratuszu Mariusz Kieling Burmistrz Barwic i Ewelina Widerska Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego gościli zacnych Jubilatów Państwa Wandę i Władysława Dobrowolskich. Państwo Dobrowolscy 25 kwietnia br. świętować będą  52 rocznicę zawarcia małżeństwa. W piątek  odbyło się uroczyste wręczenie Jubilatom medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznanych przez  Andrzeja Dudę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

Uroczystość dekoracji tak ważnym odznaczeniem państwowym miała niezwykle serdeczny charakter. Jubilaci o minionych latach mówili "(..) jakby było to wczoraj". Z wielką radością i sentymentem opowiadali o wspólnie spędzonych latach w Szczecinie, wychowaniu dwójki dzieci. Wybrali siebie i wspólnie razem od przeszło pięćdziesięciu lat idą przez życie, a od blisko szesnastu lat są mieszkańcami naszej gminy.

Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych, dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyli się życiem w każdym jego momencie. 

Tekst: Ewelina Widerska

Zdjęcia: Karolina Krynicka

Otwórz blok Facebooka przy focusie linka