Plakat

Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa (DZSW) – Twoja droga do służby i zawodowej przyszłości! 📌 Dobrowolna…

Jeziorki otrzymują Grant Sołecki na rozwój placu zabaw!

Z radością dzielimy się wspaniałą wiadomością – Gmina Barwice znalazła się w gro…

Plakat ostrzegający przed burzami

❗️ UWAGA ❗️ Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych 🌩⛈

➡️Burze/2 - burze z opadami deszcz…

Zaproszenie na Niedzielny Piknik w Barwicach - 8.06.2025

Zapraszamy Państwa na Niedzielny Piknik w Barwicach, który odbędzie się już 8 cz…

Raport o stanie Gminy Barwice 2024 - okładka

Zgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1465, 1572,…

Ostatnie prace porządkowe na cmentarzu w Barwicach.
Cmentarz w Barwicach

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych, trwają ostatnie prace porządkowe na cmentarzach gminy Barwice. Dbamy o to, aby miejsca spoczynku naszych bliskich były odpowiednio przygotowane na ten ważny okres 🍁🍂

O porządek na cmentarzach gminy Barwice troszczy się także ZGM Barwice. Dzięki wspólnym wysiłkom pracowników oraz mieszkańców, możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi grobami, które stanowią godne miejsce pamięci dla naszych zmarłych.

W roku ubiegłym dzięki ZGM Barwice  na cmentarzach w Barwicach, Polnem i Starym Chwalimiu stanęły zniczodzielnie, natomiast 
w tym zostały ustawione narzędzia, które przydadzą się podczas prac porządkowych przy grobach naszych bliskich 🧹🪣🧹

1️⃣ listopada, wzorem lat ubiegłych  odbędzie się tradycyjna kwesta na Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku. 
Zachęcamy do wsparcia tego szczytnego celu. Pamiętajmy – hospicjum to też życie ❤️❤️❤️