budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 25 czerwca (czwartek) o godz. 8:00 odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Barwicach w sali posied…

Widok opracowanej koncepcji przedprojektowej.

Burmistrz Barwic informuje, że w dniu 25 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 15:30 w Sali Posiedzeń Urzędu M…

Plakat XXV Zachodniopomorskiego Przeglądu Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego. Na grafice widoczne są logo wydarzenia, motywy rogów myśliwskich, leśny krajobraz oraz niedźwiedź na tle lasu.

Informujemy uczestników XXV Zachodniopomorskiego Przeglądu Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Ba…

Ławka wypoczynkowa przy ścieżce rowerowej

3 czerwca, przy ścieżce rowerowej na terenie gminy Barwice zamontowane zostały nowe ławki wypoczynkowe. Inw…

Grafika informacyjna o udostępnieniu Projektu Planu Ogólnego Gminy Barwice na etapie opiniowania i uzgadniania. Dokument ma charakter projektu i jest dostępny na stronie BIP Gminy Barwice.

Informujemy o udostępnieniu Projektu Planu Ogólnego Gminy Barwice na etapie opiniowania i uzgadniania.

Od 4 września infolinia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r. pracuje także w soboty!
Plakat infolinii

We wrześniu br. infolinia spisowa 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfa operatora) będzie pracować także w soboty w godzinach : 8:00 – 18:00. 

Przypominamy:
1. spis powszechny jest obowiązkowy,
2. od pierwszego zalogowania do formularza spisowego https://spis.gov.pl respondent ma 14 dni na dokończenie samospisu, ale termin ten ulega skróceniu, jeżeli respondent rozpocznie samospis np. 23 września br., wtedy ma czas tylko do 30 września br. i nie ma już możliwości wykorzystania 14 dni,
3. do osób, które:
* nie spiszą się przez Internet,
* nie spiszą się w Urzędzie Gminy na specjalnym stanowisku komputerowym,
* nie spiszą się w mobilnym punkcie spisowym, o którym informują lokalne media,
* nie spiszą się na infolinii zadzwoni (z numerów 22 279 99 99 lub 22 828 88 88) lub przyjdzie rachmistrz, nie można odmówić przekazania danych spisowych rachmistrzowi.
4. odmowa udziału w spisie może skutkować karą grzywny do 5 tys. zł.

Samospis przez Internet trwa ok. 15 minut, dlatego też zachęcamy, aby po rozpoczęciu samospisu nie przekładać go na inne dni.