na zdjęciu budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 19 grudnia 2025 r. (piątek) o godz. 08:00 odbędzie się XXVIII sesja Rady Miejskiej  w Barwicach w Sa…

Segregacja odpadów w okresie świątecznym

Zadbajmy o czyste i ekologiczne Święta Bożego Narodzenia!

Na zdjęciu budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

Informujemy, że Burmistrz Barwic w dniu dzisiejszym, 4 grudnia, przyjmuje interesantów do godziny 15:30.…

Dach na strażnicy OSP w Starym Chwalimiu

Gmina Barwice informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu pn.: „Modernizacja dachu budynku strażnicy O…

Podsumowanie programu „Nasze zwierzaki” w Gminie Barwice

Z końcem listopada Gmina Barwice zakończyła tego…

Przekazanie terenu budowy pod inwestycję: Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki.
Zdjęcie z przekazania terenu dla zadania Budowa oczyszczalni ścieków w m. Chwalimki

Informujemy, że w dniu 24 września 2024 roku nastąpiło oficjalne przekazanie terenu i placu budowy dla realizacji zadania pn. „Budowa oczyszczalni ścieków
w miejscowości Chwalimki”.

Gmina Barwice, jako Zamawiający, przekazała teren Wykonawcy robót – Firmie Handlowo-Usługowej KRZYŚ Krzysztof Wiśniewski, z siedzibą w Jaranowie,
przy udziale Nadzoru Inwestorskiego, którym jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „UNO” Krzysztof Chwalisz z Koszalina.

Rozpoczęcie budowy oczyszczalni ścieków stanowi ważny krok w kierunku poprawy infrastruktury komunalnej w naszej gminie, co w znaczący sposób przyczyni się do ochrony środowiska i poprawy jakości życia mieszkańców.

Logo Polski  Ład