rozstrzygnięcie konkursu

Dotyczy: konkursu ofert na świadczenie usług w zakresie reha…

Kondolencje
Ostrzeżenie meteorologiczne

Na podstawie prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB informujemy o wystąpieniu niebezpiecz…

Plakat informujący o kwalifikacji wojskowej w 2026r.

Informujemy, że zgodnie z obwieszczeniem Wojewoda Zachodniopomorski w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji…

ZABEZPIECZ SWOJEGO PSA PRZED MROZAMI

Mrozy to realne zagrożenie dla zdrowia i życia zwierząt.

Jeśli masz psa na zewnątrz:

spuść go z…
Trwa przebudowa drogi Barwice–Knyki.
na zdjęciu remontowana droga relacji Barwice-Knyki

📢 Informujemy mieszkańców, że rozpoczęły się intensywne prace związane z przebudową drogi na odcinku Barwice–Knyki.
Inwestycja ta stanowi ważny element poprawy infrastruktury drogowej w naszej gminie i ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu podróży.

👷‍♀️👷‍♂️ Za realizację zadania odpowiada firma MARBRUK M. Kwiatkowski sp. k., której siedziba znajduje się przy ul. Długiej 1, 89-606 Charzykowy. 

🚗 Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!