OD 18 MARCA 2026 ROKU WAŻNE ZMIANY DLA PODMIOTÓW NADZOROWANYCH PRZEZ INSPEKCJĘ WETERYNARYJNĄ

OD 18 MARCA 2026 ROKU WAŻNE ZMIANY DLA PODMIOT…

Wielkanocne Śniadanie – spotkanie pełne życzliwości i świątecznego ciepła

Dnia 1 kwietnia w Sali Miejskiej w Barwicach odbyło się wyjątkowe Wielkanocne Śniadanie, zorganizowane prze…

Plakat dotyczący konkursu Działajmy Razem 2026

Informujemy, że ruszyła XVIII edycja konkursu „Działajmy Razem 2026”, realizowanego przez firmę GOODVALLEY.…

Kiermasz Wielkanocny

W sobotę, 28 marca br., w Barwicach odbył się kiermasz, który przyciągnął liczne grono mieszkańców oraz goś…

W dniu wczorajszym na rachunku bankowym Gminy Barwice pojawiła się kwota 3 milionów złotych!
KZN logo

To wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie działania, które umożliwi Gminie Barwice objęcie udziałów w nowo tworzonej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej „KZN-Zachodniopomorskie” Sp.  z o. o. z siedzibą w Koszalinie.

To kolejny krok na drodze do budowy nowych mieszkań czynszowych. Mogliśmy go postawić dzięki rozmowom prowadzonym przez naszych włodarzy z przedstawicielem Krajowego Zasobu Mieszkaniowego oraz decyzji barwickich Radnych o przystąpieniu naszej Gminy do spółki, która będzie odpowiadała za budowę przystępnych cenowo mieszkań.

Aktualnie pracujemy nad wyborem najlepszej możliwej lokalizacji dla planowanej inwestycji. Poinformujemy Państwa gdy tylko zostaną podjęte ostateczne decyzje w tej sprawie.