mapka zagrożenia pożarowego lasu

Apelujemy o zachowanie maksimum ostrożności wszystkich tych, którzy korzystają z uroków naszych lasów i o p…

na zdjęciu barszcz Sosnowskiego

Urząd Miejski w Barwicach przypomina, że na terenie województwa zachodniopomorskiego, w tym również na tere…

plakat przypominający o terminach płatności podatków

Referat Finansowo- Budżetowy przypomina, że:

15.05.2024 r. upływa termin płatności:

•    drug…

na zdjęciu dzieci na placu zabaw

📌Zbliża się okres letni, kiedy miejsca takie jak place zabaw są coraz intensywniej użytkowane przez dzieci.…

na zdjęciu nowy Burmistrz Barwic Robert Zborowski, odchodzący burmistrz Mariusz Kieling, sekretarz Kamila Gwiazda, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Barwicach Renata Trembowelska

W dniu 7️⃣ maja 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ roku, odbyła się I sesja IX kadencji Rady Miejskiej w Barwicach. Podczas tej h…

Za nami Dożynki Powiatowe 2023 w Szczecinku....
na zdjęciu Z-ca Burmistrza Barwic Robert Zborowski, Sekretarz Gminy Barwice Kamila Gwiazda, Przewodniczący RM w Barwicach Piotr Małek i pracownicy Urzędu Miejskiego w Barwicach podczas Dożynek Powiatowych

W minioną sobotę Gmina Barwice uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych w Szczecinku.

Dziękujemy członkom Klubu Senior + i KGW „Sulikowianki” oraz  Sołectwu Chłopowo za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych stoisk z mnóstwem smakołyków, które zachwyciły odwiedzających i przyczyniły się do sukcesu dożynek.

Pasieka „Miodomania” i Miód Drahimski Danuta i Leszek Ihnatów dziękujemy za prezentację swoich produktów, co wzbogaciło ofertę tego święta.

Sołectwo Ostrowąsy z Sołtys Elżbietą Woś i Sołectwo Sulikowo przy współpracy z miejscowym KGW i OSP Sulikowo stworzyły wyjątkowe witacze i wieńce dożynkowe, za które również bardzo dziękujemy.

Pani Monice Ruzik dziękujemy za wyjątkowe wianki dożynkowe, które zachwycały wszystkich uczestników dożynek i stanowiły ważny element dekoracyjny tego wydarzenia.

Dziękujemy Chórowi „Chwytaj Dzień” i Zespołowi „Ej, w lesie” za wzbogacenie tego wydarzenia swoją wyjątkową prezentacją artystyczną, która dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Dzięki zaangażowaniu i pracy wszystkich wymienionych osób i organizacji, udział Gminy Barwice w Dożynkach Powiatowych w Szczecinku był nie tylko udany,
ale także niezapomniany. 

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoiska Gminy Barwice podczas dożynek. Wasza obecność i zainteresowanie naszą ofertą były dla nas ogromnym wsparciem i źródłem ogromnej radości.
Dziękujemy za wsparcie, pozytywne opinie oraz za to, że byliście częścią tego pięknego święta plonów.

Mamy nadzieję, że udało nam się dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń i że nasze stoiska były dla Was źródłem inspiracji.
Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna i doceniamy to bardzo.

Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na przyszłorocznych Dożynkach Powiatowych!