KONSERWACJA ORLIKA

KONSERWACJA ORLIKA

W dobie pandemii obiekty sportowe są chwilowo wyłączone z aktywności ruchowej. Korzystając z takiego stanu rzeczy postanowiliśmy powierzyć prace remontowe firmie obsługującej orliki.
Konserwacja polegała na renowacji murawy czyli czyszczeniu, uzupełnieniu granulatu oraz czesaniu. W miejscach uszkodzonych wymieniono nowe elementy trawy sztucznej.
Po tej miejmy nadzieję krótkiej przerwie zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z Orlika.

Nina Toboła na podium Mistrzostw Świata Fitness

Nina Toboła na podium Mistrzostw Świata Fitness

Nina Toboła na podium Mistrzostw Świata Fitness

W ostatnim czasie trudno o pozytywne informacje, tym bardziej  jest nam miło przekazać, że nasza mieszkanka Nina Toboła zajęła III miejsce na Mistrzostwach Świata Fitness Dzieci, które odbyły się w miniony weekend w Serbii.

Nina oraz jej klubowa koleżanka Julia Nowak zdobywczyni IV miejsca (była mieszkanka gminy Barwice) na co dzień trenują pod okiem byłej Mistrzyni Świata w Fitness Anny Guzik Sobolewskiej.

Dziewczynkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.

Sukcesy naszych gimnastyczek na Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness w Ostrowcu

Sukcesy naszych gimnastyczek na Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness w Ostrowcu

W dniach 10-11.10.2020 r. w Ostrowcu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, a także Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Zawodniczki pochodzące z Barwic: Nina Toboła, Lena Rakowska i Maja Śliwińska, na co dzień trenujące w szczecineckiej  Akademii Fitness Sportowego zaprezentowały doskonałą formę, osiągając wysokie wyniki. Nina Toboła wywalczyła III miejsce w kategorii wiekowej do lat 10, automatycznie zdobywając kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Serbii, które odbędą się już 24 października 2020 r.

Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tygodzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tygodzień Sportu

Za nami kolejna edycja Narodowego Dnia Sportu oraz Europejskiego Tygodnia Sportu. Młodzi zawodnicy uczcili te wydarzenia przystępując do dwóch konkursów sportowych. W pierwszym ,,Obij poprzeczkę‘’ zwyciężył Antek Madej . Rywalizacja w następnym ,,Nastaw celownik’’ była bardzo zacięta ze względu na drogę losowania i eliminację pucharową przeciwnika( kto pierwszy strzelił trzy bramki przechodził do następnego etapu i losowania). W finale Alan Żak pokonał Michała Krzyżanowskiego, trzecie miejsce zajął Hubert Niemirka wygrywając z Kubą Kasztelanem.

Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce MKS i UKS

Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce MKS i UKS

W 19.09.2020 r. w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa MKS I UKS. W tych zawodach udany start zaliczyli lekkoatleci GULKS Barwice:

Zofia Kita (II miejsce w skoku wzwyż), Sandra Sawicka (II miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki), Aurelia Zalewska (III miejsce w skoku wzwyż), Kaspian Poczta (I miejsce w skoku wzwyż), sztafeta dziewcząt 4 x 100 m. zajęły II miejsce w składzie A. Zalewska, S. Sawicaka, A. Pruciak, Zofia Kita.

Julka druga w Active Challenge Kids Szczecinek

Julka druga w Active Challenge Kids Szczecinek

Sobota 5 września 2020 roku pomimo niesprzyjającej pogody była na terenach OSiR-u Szczecinek areną Active Challenge Kids Szczecinek oraz mistrzostw Polski OCR Kids Polska (bieg z przeszkodami po torze) czyli dziecięco - młodzieżowego runmageddonu.

W imprezie przeszkodowej wystartowały dwie uczennice z SP Barwice i zawodniczki klubu ULKS Barwice - Karolina Cywińska i Julia Cywińska.

Dzień Dziecka na ORLIKU

Dzień Dziecka na ORLIKU

Poniedziałkowy Dzień Dziecka inny niż zazwyczaj ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia był dniem bardzo pogodnym, uśmiechniętym i aktywnie poprzez sport i zabawę spędzonym na Orliku. Najmłodsi uczestnicy zajęć zmierzyli się z Mini Torem Przeszkód, w którym najszybszy okazał się Igor Roszko przed Kubą Polewskim oraz Karolem Rozumowiczem. W nieco starszej grupie Królem Polowania (24 piłki i strzały do 6 bramek) został Antek Brych. Drugie miejsce przypadło Igorowi Niemirce, a trzecie Antkowi Madejowi.