Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tygodzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tygodzień Sportu

Za nami kolejna edycja Narodowego Dnia Sportu oraz Europejskiego Tygodnia Sportu. Młodzi zawodnicy uczcili te wydarzenia przystępując do dwóch konkursów sportowych. W pierwszym ,,Obij poprzeczkę‘’ zwyciężył Antek Madej . Rywalizacja w następnym ,,Nastaw celownik’’ była bardzo zacięta ze względu na drogę losowania i eliminację pucharową przeciwnika( kto pierwszy strzelił trzy bramki przechodził do następnego etapu i losowania). W finale Alan Żak pokonał Michała Krzyżanowskiego, trzecie miejsce zajął Hubert Niemirka wygrywając z Kubą Kasztelanem.

Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce MKS i UKS

Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce MKS i UKS

W 19.09.2020 r. w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa MKS I UKS. W tych zawodach udany start zaliczyli lekkoatleci GULKS Barwice:

Zofia Kita (II miejsce w skoku wzwyż), Sandra Sawicka (II miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki), Aurelia Zalewska (III miejsce w skoku wzwyż), Kaspian Poczta (I miejsce w skoku wzwyż), sztafeta dziewcząt 4 x 100 m. zajęły II miejsce w składzie A. Zalewska, S. Sawicaka, A. Pruciak, Zofia Kita.

Julka druga w Active Challenge Kids Szczecinek

Julka druga w Active Challenge Kids Szczecinek

Sobota 5 września 2020 roku pomimo niesprzyjającej pogody była na terenach OSiR-u Szczecinek areną Active Challenge Kids Szczecinek oraz mistrzostw Polski OCR Kids Polska (bieg z przeszkodami po torze) czyli dziecięco - młodzieżowego runmageddonu.

W imprezie przeszkodowej wystartowały dwie uczennice z SP Barwice i zawodniczki klubu ULKS Barwice - Karolina Cywińska i Julia Cywińska.

Dzień Dziecka na ORLIKU

Dzień Dziecka na ORLIKU

Poniedziałkowy Dzień Dziecka inny niż zazwyczaj ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia był dniem bardzo pogodnym, uśmiechniętym i aktywnie poprzez sport i zabawę spędzonym na Orliku. Najmłodsi uczestnicy zajęć zmierzyli się z Mini Torem Przeszkód, w którym najszybszy okazał się Igor Roszko przed Kubą Polewskim oraz Karolem Rozumowiczem. W nieco starszej grupie Królem Polowania (24 piłki i strzały do 6 bramek) został Antek Brych. Drugie miejsce przypadło Igorowi Niemirce, a trzecie Antkowi Madejowi.