Plakat dotyczący naboru wniosków o przyznanie dofinansowania na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków lub szczelnych zbiorników bezodpływowych na ścieki bytowo – gospodarcze.

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania  na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków lub szczelnych zbio…

Harmonogram mycia pojemników na odpady zmieszane oraz bio

Szanowni Mieszkańcy, przedstawiamy terminy mycia pojemników na odpady zmieszane na ro…

Plakat Konkurs Tradycji Kulinarnych Pomorza Zachodniego 2026

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Tradycji Kulinarnych Pomorz…

II UZUPEŁNIAJĄCY NABÓR WNIOSKÓW - o zawarcie umów najmu lokali mieszkalnych w ramach SIM

II NABÓR WNIOSKÓW

Przebudowa drogi w Żytniku

Informujemy, że w dniu 3 kwietnia br. w siedzibie Urzędu podpisana została…

Akcja „Czujne Zachodniopomorskie” w Barwicach
Akcja „Czujne Zachodniopomorskie” w Barwicach

5 listopada 2025r. na Placu Wolności w Barwicach odbyła się akcja „Czujne Zachodniopomorskie”, podczas której mieszkańcy mogli dowiedzieć się więcej o zagrożeniach związanych z tlenkiem węgla oraz sposobach ich unikania.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barwicach i Starym Chwalimiu przekazywali czujniki tlenku węgla, udzielali praktycznych porad i demonstrowali montaż urządzeń.

Podczas wydarzenia odbyły się także pokazy udzielania pierwszej pomocy na fantomach. Akcja miała na celu zwiększenie świadomości i bezpieczeństwa w domach mieszkańców gminy.

Kolejna odsłona przekazywania czujników odbędzie się podczas Konwoju Mikołaja – szczegóły wkrótce.