Na zdjęciu ogród z ławeczkami, nasadzeniami i tablicami edukacyjnymi

Miło nam poinformować, że Gmina Barwice otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Szkoły dla klimatu…

Ankieta

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu „Powiatowe Plany Rozwoju Gospodarki Wodą jako dzia…

Zużyte baterie i akumulatory – gdzie je oddać w Gminie Barwice?

Zużytych baterii oraz drobnych akumulatorów nie…

Konkurs Zachodniopomorski Lider NGO 2025 – nabór zgłoszeń trwa

Rozpoczął się nabór do ósmej edycji Konkursu Zac…

"Eko-Ogród" w Barwicach nabiera kształtów.
tablica edukacyjna przy SP Barwice

Z radością informujemy, że nasz "Eko-Ogród" przy Szkole Podstawowej w Barwicach z każdym dniem wygląda coraz lepiej😍

➡️Wiaty i tablice edukacyjne już na miejscu!🛠️
Z dumą prezentujemy kolejne elementy naszego eko-projektu. Wiaty posłużą jako miejsce odpoczynku i nauki dla uczniów, 
a tablice edukacyjne będą źródłem cennych informacji o środowisku naturalnym.

➡️Przestrzeń edukacyjna będzie coraz bardziej zielona!🌳🌺
Nasadzenia krzewów i roślinności niskiej przyniosą nowe życie do "Eko-Ogrodu", tworząc idealne warunki do nauki i relaksu. 
Już niedługo uczniowie będą mogli cieszyć się pełnią zieleni!

➡️Edukacja ekologiczna w praktyce!📚🌍
"Eko-Ogród" staje się realnym miejscem edukacji ekologicznej. Programy i scenariusze zajęć opracowane przez nauczycieli w pełni wykorzystają potencjał nowej ścieżki edukacyjnej.

➡️Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach pierwszej edycji konkursu "Szkolny Eko-Ogród 2023-2024"🌿💰