Odbiór mieszkania wspomaganego.

Dziś odbył się oficjalny odbiór wyremontowanego mieszkania wspomaganego. Lokal został dostosowany do potrze…

Segregacja odpadów

Przypominamy, że odpadów rolniczych nie wolno mieszać z odpadami komunalnymi, ani przekazywać do PSZOK w Ba…

Ogłoszenie o naborze wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest

Burmistrz Barwic informuje o rozpoczęciu naboru wniosków na udzielenie dotacji celowej w 2025 roku ze środk…

na zdjęciu budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 27 listopada 2025 r. (czwartek) o godz. 08:00 odbędzie się XXVII sesja Rady Miejskiej  w Barwicach w…

Ostrzeżenie meteorologiczne

➡️ 20–21 listopada 2025 (czwartek–piątek) ⚠️ Oblodzenie – 1 stopień zagrożenia (wszystkie powiaty woj. zach…

Nowe atrakcje na placu zabaw w Jeziorkach!
Na zdjęciu urządzenia z placu zabaw w Jeziorkach

W sołectwie Jeziorki zakończono montaż nowych urządzeń na placu zabaw, które już służą najmłodszym mieszkańcom!
W ramach inwestycji pojawiły się m.in. drabinka pozioma, tablica do malowania, gra „kółko i krzyżyk”, orbitrek, wyciąg dolny, kółka gimnastyczne, ławki z oparciem oraz kosz na śmieci.

Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Konkursu Marszałka WZ „Granty Sołeckie 2025”.

Projekt pod nazwą:
👉 „Więcej ruchu, więcej uśmiechu – rozwój placu zabaw w Jeziorkach” został zrealizowany przez Gminę Barwice we współpracy z Sołectwem Jeziorki.

Dodatkowo, dzięki środkom z funduszu sołeckiego, zamontowano nowy zestaw wspinaczkowy, który uatrakcyjni przestrzeń rekreacyjną i zachęci dzieci
do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia! 💚

To kolejny przykład, jak wspólne działania samorządu i mieszkańców przyczyniają się do poprawy jakości życia w naszej gminie.