Wyremontowana droga w Starym Chwalimiu

W Starym Chwalimiu dobiega końca długo wyczekiwany remont dziurawej drogi do budynku mieszkalnego nr 55 w m…

Remont kuchni w pomieszczeniach Klubu Seniora

Czym jest Klub seniora? To miejsce spotkań osób starszych. Oferuje nie tylko towarzystwo w podobnym wieku,…

Znak kierunkowy z nazwą ulica Ogrodowa

Firma DOMAR kończy prace przy „Przebudowie dróg/ulic Małej z włączeniem do drogi wojewódzkiej Nr 172 oraz O…

Chór Chwytaj dzień na scenie w trakcie występu

W sobotę 16 października świętowaliśmy Jubileusz Chóru Chwytaj Dzień, który już od 10 lat działa w struktur…

Uśmiechnięta dziewczynka w okularach korzystająca z komputera

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem sprzętu komputerowego dla swojego dziecka (dotyczy również uczniów…

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Dzieci bawiące się chustą animacyjną

28 maja na Orliku w Barwicach odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka zorganizowany przez Barwicką Akademię Sportu przy współpracy z Ośrodkiem Kultury i Turystyki w Barwicach. 

Imprezę otworzyli Justyna Krzyżanowska oraz Grzegorz Tomaszewicz. Następnie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na orliku nasze drużyny grały mecze towarzyskie. Młodzik oraz orlik zagrały z UKS IRAS Czaplinek - żak z KS Pogoń Połczyn-Zdrój. Równolegle Kasia Animator Czasu Wolnego prowadziła gry i zabawy dla najmłodszych. Wiele uśmiechu na twarzach wywołały walki sumo oraz słoń rodeo. Zawodnicy próbowali swoich sił w foot darcie. Jedną z głównych atrakcji było pasowanie na PIŁKARZA najmłodszych zawodników - rocznik 2015/2016, którego dokonali prezes akademii Grzegorz Tomaszewicz oraz wiceprezes Zbigniew Zalewski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Wszyscy zawodnicy BAS-u otrzymali worki sportowe z logo akademii. Ponadto były występy podopiecznych z OKiT Barwice, a także mega niespodzianka - występ MukoNiedzielki, czyli zmagających się z mukowiscydozą Julii i Natalii Niedzieli oraz Wiktorii Weight. 
Trener Jacek zorganizował konkurs dla MAM. Były to mecze dwójek w koszykówkę. Andrzej Zielony poprowadził gry i zabawy z nagrodami. Uczestnicy mogli skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy zawodników, była kawa, grill, wata cukrowa, malowanie twarzy. Na koniec każdy z biorących udział w konkursach uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu nagród. Przez cały czas dostępna była puszka, w któej mozna było wpłacić darowiznę pomagając tym samym Julii i Natalii. Zebrana suma: 1232,10 zł zasiliła konto dziewczyn.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji pikniku - członkom zarządu akademii, trenerom oraz rodzicom. Dziękujemy Sandrze Zwierzchowskiej za przepyszne kiełbaski na grilla, pracownikom Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach, A może TAK agencja reklamy - Dawid Stegienka za logo akademii a także wykonanie naklejek na medale.

Zadanie pn.: „Sportowa Gmina Barwice" jest współfinansowane z budżetu Gminy Barwice w ramach umowy o realizację zadania publicznego  określonego szczegółowo w ofercie złożonej przez Zleceniobiorcę w dniu 23.12.2020 rok nr umowy Nr PRG.524.2.2.2021.
Pełna relacja fotograficzna na: https://www.facebook.com/BasBarwice