Budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713 z późn.…

Region Dobrego Wsparcia

Gmina Barwice przystąpiła do projektu Region Dobrego Wsparcia. Dzięki temu seniorzy, osoby ze specjalnymi p…

Wymiana starych betonowych lamp na ul. 1000-lecia

Na ulicy 1000-lecia trwa wymiana starych betonowych lamp oświetleniowych na nowe stalowe.  Zadanie jest rea…

Budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 30 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 12.00 odbędzie się XXXI sesja Rady Miejskiej  w Barwicach. Sesja…

Burmistrz Barwic Mariusz Kieling, Kierownik Budowy Maciej Ziomek oraz Tomasz Lansberg Inspektor Nadzoru

W dniu dzisiejszym dokonano odbioru robót, związanych z wykonaniem nowych nakładek na ulicach: Łąkowej, Koś…

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Dzieci bawiące się chustą animacyjną

28 maja na Orliku w Barwicach odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka zorganizowany przez Barwicką Akademię Sportu przy współpracy z Ośrodkiem Kultury i Turystyki w Barwicach. 

Imprezę otworzyli Justyna Krzyżanowska oraz Grzegorz Tomaszewicz. Następnie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na orliku nasze drużyny grały mecze towarzyskie. Młodzik oraz orlik zagrały z UKS IRAS Czaplinek - żak z KS Pogoń Połczyn-Zdrój. Równolegle Kasia Animator Czasu Wolnego prowadziła gry i zabawy dla najmłodszych. Wiele uśmiechu na twarzach wywołały walki sumo oraz słoń rodeo. Zawodnicy próbowali swoich sił w foot darcie. Jedną z głównych atrakcji było pasowanie na PIŁKARZA najmłodszych zawodników - rocznik 2015/2016, którego dokonali prezes akademii Grzegorz Tomaszewicz oraz wiceprezes Zbigniew Zalewski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Wszyscy zawodnicy BAS-u otrzymali worki sportowe z logo akademii. Ponadto były występy podopiecznych z OKiT Barwice, a także mega niespodzianka - występ MukoNiedzielki, czyli zmagających się z mukowiscydozą Julii i Natalii Niedzieli oraz Wiktorii Weight. 
Trener Jacek zorganizował konkurs dla MAM. Były to mecze dwójek w koszykówkę. Andrzej Zielony poprowadził gry i zabawy z nagrodami. Uczestnicy mogli skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy zawodników, była kawa, grill, wata cukrowa, malowanie twarzy. Na koniec każdy z biorących udział w konkursach uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu nagród. Przez cały czas dostępna była puszka, w któej mozna było wpłacić darowiznę pomagając tym samym Julii i Natalii. Zebrana suma: 1232,10 zł zasiliła konto dziewczyn.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji pikniku - członkom zarządu akademii, trenerom oraz rodzicom. Dziękujemy Sandrze Zwierzchowskiej za przepyszne kiełbaski na grilla, pracownikom Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach, A może TAK agencja reklamy - Dawid Stegienka za logo akademii a także wykonanie naklejek na medale.

Zadanie pn.: „Sportowa Gmina Barwice" jest współfinansowane z budżetu Gminy Barwice w ramach umowy o realizację zadania publicznego  określonego szczegółowo w ofercie złożonej przez Zleceniobiorcę w dniu 23.12.2020 rok nr umowy Nr PRG.524.2.2.2021.
Pełna relacja fotograficzna na: https://www.facebook.com/BasBarwice