Budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713 z późn.…

Region Dobrego Wsparcia

Gmina Barwice przystąpiła do projektu Region Dobrego Wsparcia. Dzięki temu seniorzy, osoby ze specjalnymi p…

Wymiana starych betonowych lamp na ul. 1000-lecia

Na ulicy 1000-lecia trwa wymiana starych betonowych lamp oświetleniowych na nowe stalowe.  Zadanie jest rea…

Budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 30 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 12.00 odbędzie się XXXI sesja Rady Miejskiej  w Barwicach. Sesja…

Burmistrz Barwic Mariusz Kieling, Kierownik Budowy Maciej Ziomek oraz Tomasz Lansberg Inspektor Nadzoru

W dniu dzisiejszym dokonano odbioru robót, związanych z wykonaniem nowych nakładek na ulicach: Łąkowej, Koś…

Sukcesy naszej młodzieży
Nagrodzeni sportowcy wraz z rodzicami w gabinecie Burmistrza Barwic

W dniu dzisiejszym Burmistrz Barwic Mariusz Kieling miał przyjemność nagrodzić barwickie gimnastyczki tj. Ninę Tobołę, Lenę Rakowską, Maję Śliwińską oraz młodego muzyka Eryka Nadarzyńskiego, którzy w ubiegły weekend odnieśli sukcesy w swoich dziedzinach.

„Serdecznie gratuluję udziału w XX Zachodniopomorskim Przeglądzie Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego, w szczególny sposób chciałbym podziękować za godne reprezentowanie Gminy Barwice. Niech muzyka będzie dla Pana nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel. Mam nadzieję, że w przyszłości usłyszymy jeszcze o Panu za sprawą wspaniałych osiągnięć” - to słowa z listu gratulacyjnego skierowanego do Eryka Nadarzyńskiego, którego z powodu obowiązków szkolnych reprezentował tata Henryk. Pan Nadarzyński przyjął dodatkowo dyplom od Dyrektor Ośrodka Kultury i Turystyki Doroty Niedzieli, za zajęcie przez Eryka III miejsca w klasyfikacji ogólnej konkursu i II miejsca w kategorii regionalnej.

Burmistrz docenił również trzy młode gimnastyczki, które od wielu lat trenują w Akademii Fitness Sportowego w Szczecinku. Dziewczynki 29.05.2021 wzięły udział w XI Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness, na których Nina Toboła zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt do lat 11, Lena Rakowska IV miejsce w kategorii dziewcząt do lat 10, a Maja Śliwińska XIII miejsce w kategorii dziewcząt do lat 14. Wysokie noty Niny i Leny kwalifikują dziewczynki do Mistrzostw Świata w Serbii, na które wyjadą w najbliższych tygodniach. „Doceniając wysiłek włożony w doskonalenie umiejętności, osobisty rozwój oraz stałe podnoszenie poziomu sportowego, dziękuję za pozytywne emocje, towarzyszące rywalizacji w duchu fair play. Wierzę, że osiągnięte sukcesy będą dodatkową motywacją do dalszej pracy na treningach, a wsparcie najbliższych będzie dodawać sił w trudnych chwilach”- powiedział Burmistrz Barwic.

Serdecznie gratulujemy.