Koordynator akcji w Barwicach Magdalena Bujak - Nowakowska

Miło nam poinformować, że Gmina Barwice w ramach współpracy z Fundacją Akcja Menstruacja, otrzymała  2 skrz…

Budynek urzędu

W dniu 26.01.2022 r. (środa) o godz. 14.00 odbędzie się XXXIX sesja Rady Miejskiej  w Barwicach. Sesja odbę…

Bogumiła Bogdziewicz i Iwona Siwińska w Klubie Senior +

Od początku stycznia trwały prace zarówno administracyjne jak i porządkowe mające na celu przygotowanie now…

Plansza informacyjna tarczy antyinflacyjnej

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem prosimy o zapoznaniem się z harmonogramem i lokalizacjami (równie…

Kondolencje ś.p. Jerzy Świątkowski
Zmiany w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego
Grafika Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie

Od 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek) nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na obszarze powiatu szczecineckiego będą udzielane za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz poza lokalem punktu (porady w trybie zdalnym). Nieodpłatne porady w trybie stacjonarnym pozostają zawieszone do odwołania.
Nieodpłatne porady będą udzielane w ramach obowiązującego harmonogramu dla poszczególnych punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na obszarze powiatu szczecineckiego. Beneficjenci nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego powinni uprzednio zarejestrować się na poradę w następujący sposób:
- zadzwonić pod numer telefonu: 94 37 292 25;
- lub przesłać zgłoszenie na adres e-mail: pomoc [dot] prawna at powiat [dot] szczecinek [dot] pl;
- lub zarejestrować się samodzielnie poprzez elektroniczny moduł rejestracji utworzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości: https://np.ms.gov.pl/zachodniopomorskie/szczecinecki 
W porównaniu do 2021 r., w harmonogramie dyżurów zaszły zmiany dotyczące punktów NPP nr 1 (Szczecinek) i NPO nr 3 (w lokalizacji Barwice): w obu punktach zmianie uległy godziny dyżurów (oprócz lokalizacji Grzmiąca w pkt NPO nr 3). Ponadto, zmienił się adres punktu NPO nr 3 w lokalizacji Barwice (środa, czwartek, piątek): punkt będzie się mieścił w Urzędzie Miejskim w Barwicach (ul. Zwycięzców 22), zamiast jak dotąd w Ośrodku Kultury i Turystyki w Barwicach. 
Aktualne informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą zamieszczone na stronie internetowej Powiatu Szczecineckiego i w biuletynie informacji publicznej pod linkami: 
https://powiat.szczecinek.pl/.../pomoc-prawna-bezplatnie... 
https://powiatszczecinecki.bip.net.pl/.../51-nieodplatna...