Gratulacje po otrzymanym absolutorium przez burmistrza

Podczas sesji Rady Miejskiej w Barwicach, która odbyła się 25 czerwca 2026 r., Rada Miejska udzieliła Burmi…

na zdjęciu termometr wskazujący wysoką temerturę

Burmistrz Barwic informuje, że Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMG…

Nabór na stanowisko ds. kadrowych w Urzędzie Miejskim w Barwicach

Burmistrz Barwic ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na czas zastępstwa na sta…

XXV Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich ,,O statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego" Barwice 2026

W wyjątkowej, jubileuszowej atmosferze odbyła się XXV edycja Zachodniopomorskieg…

budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 25 czerwca (czwartek) o godz. 8:00 odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Barwicach w sali posied…

WYKONAWCA NIEBAWEM ROZPOCZNIE PRACE PRZY BUDOWIE NOWEGO TARGOWISKA
Zastępca Burmistrza Barwic Robert Zborowski podpisał umowę z Wykonawcą firmą GORBUD Sp. z o.o. ze Świdwina, którą reprezentował Pełnomocnik p. Wojciech Burdyński. 

W dniu dzisiejszym Zastępca Burmistrza Barwic Robert Zborowski podpisał umowę z Wykonawcą, wyłonionym w wyniku przeprowadzenia procedury przetargowej tj. firmą GORBUD Sp. Z o.o. ze Świdwina, którą reprezentował Pełnomocnik p. Wojciech Burdyński. 

Przypominamy, że zadanie realizowane będzie w ramach umowy o dofinansowanie w kwocie 963 478,00 zł zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Umowa z Wykonawcą opiewa na kwotę 2 350 000,00 zł. 

W ramach zadania powstanie ogrodzony plac targowy za marketem „Biedronka” o powierzchni ok 1300 m2. Plac wyposażony będzie w stoły, wiaty targowe i elementy małej architektury. Do dyspozycji sprzedawców i klientów targowiska oddany będzie budynek sanitaro-gospodarczy z WC. Całość terenu będzie utwardzona. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking. Termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2023 r. jednakże z uwagi na tryb w jakim realizowana jest inwestycja tj. zaprojektuj wybuduj może on ulec nieznacznemu wydłużeniu.