DNI BARWIC WRACAJĄ 

DNI BARWIC WRACAJĄ 

W ubiegłym roku z powodu pandemii koronawirusa nie było tradycyjnego plenerowego koncertu z okazji Dni Barwic. W tym roku wracamy. Już w 2019 roku zaprosiliśmy do Barwic, wykonawców, którzy mieli wystąpić w 2020 roku. Potwierdzamy, że udało się dopasować terminy i 31 lipca 2021 na naszej scenie w parku miejskim zagrają MEZO i MEJK.Tegoroczne wydarzenie będzie połączone z zapowiadanym finałem XX Zachodniopomorskiego Przeglądu Sygnałów Myśliwskich.

Za nami XX Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego 

Za nami XX Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego 

Organizatorzy w dn 29.05.2021r.  postanowili przeprowadzić tylko część konkursową. Natomiast uroczyste obchody jubileuszowe zastają przeniesione na późniejszy czas. Bardzo zależy na tym abyśmy mogli spotkać się wszyscy i wspólnie świętować jubileusz, dlatego też podjęliśmy decyzję o późniejszej dacie uroczystości.
W tym roku konkurs odbył się w formie zdalnej. Komisja w składzie: przewodniczący Michał Wojtyła oraz Mieczysław Skrzypiec i Karol Kroskowski, przesłuchała 30 solistów i 4 zespoły.

Dzień Taty

Dzień Taty

 

Kochani! Przed nami Dzień Taty. Przyślij do nas zdjęcie wraz z życzeniami dla jednego z ważniejszych bohaterów w naszym życiu- Taty, a my udostępnimy je na naszym profilu 23 czerwca 2020r.

Spośród nadesłanych zdjęć rozlosujemy upominek dla Taty!

Na zdjęcia czekamy do 22 czerwca

 

 

Nietypowa Gra Terenowa

Nietypowa Gra Terenowa

Uwaga, uwaga!!!!

Z sieci pomału przenosimy się na świeże powietrze!

Na początek proponujemy NIETYPOWĄ GRĘ TERENOWĄ.

W związku z ciągle trwającymi ograniczeniami w grze może wziąć udział maksymalnie 5 drużyn, a członkowie muszą być z rodziny.

OKiT Dzieciom!!

OKiT Dzieciom!!

W tym roku Dzień Dziecka inny niż wszystkie. Ze względu na ograniczone możliwości i obowiązujące ograniczenia( nie można rozdawać słodyczy i upominków dzieciom. OKiT wysłał w podróż po gminie Barwice dwie bajkowe postacie, które swoją pozytywną energią miały wywołać uśmiech na twarzach dzieci.

 

Mamy nadziej, że zdjęcia z tego spotkania będą zdobiły Wasze pamiątkowe albumy!

Życzenia dla naszych Bibliotekarzy

Życzenia dla naszych Bibliotekarzy

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim Bibliotekarzom z terenu gminy Barwice składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech praca wśród książek daje Wam moc zadowolenia i satysfakcję. Życzymy, aby pasja czytelnicza i zadowolenie z upowszechniania kultury słowa, były zawsze ważnym elementem Waszej pracy.

                   
Burmistrz Barwic
Mariusz Kieling

oraz

Przewodniczący Rady Miejskiej
Piotr Małek