Plakat informujący o szkoleniu dla przedsiębiorców 3 marca 2026

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego we współpracy z KPMG Polska zaprasza przedsiębiorców na praktyczne sz…

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

Od 16 lutego do 1 marca trwa nabór do ogólnopolskiej akcji Masz Głos prowad…

Zmiana w porannym kursie

Zmiana w porannym kursie – ważna informacja dla pasażerów

Wizualizacja Placu Mickiewicza w Barwicach

Gmina Barwice podpisała umowę o przyznaniu pomocy w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kiero…

Informacja o odwołaniu dyżurów nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Urząd Miejski w Barwicach informuje, że dyżury nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego realizowane w punkc…

W Barwicach powstanie skatepark.
na zdjęciu fragment ul. Wiśniowej oraz plan budowy skateparku

Gmina Barwice otrzyma dotację w wysokości 1 999 000,00 zł na realizację projektu "Budowa skateparku przy ul. Wiśniowej w Barwicach".
Środki finansowe pochodzą z VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, które zostały skierowane do miejscowości, w których funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne (PGR-y).

Budowa skateparku to ważny krok w kierunku zapewnienia atrakcyjnych i bezpiecznych miejsc do aktywności fizycznej dla naszych mieszkańców, szczególnie dla młodszych pokoleń.
Projekt budowy skateparku przy ul. Wiśniowej jest częścią naszego długoterminowego planu rozwoju miejskiej infrastruktury rekreacyjnej, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, integrację społeczną oraz rozwijanie pasji związanych ze sportami ekstremalnymi.

Dzięki przyznanym środkom finansowym będziemy mogli zrealizować ten projekt, co z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia mieszkańców Barwic oraz przyciągnie miłośników sportów ekstremalnych z okolicznych miejscowości.

Polski Ład logo